7 причин, чому потрібно вибирати MasterTherm

1. Найбільший виробник та експортер теплових насосів у Чеській Республіці.
Компанія Master Therm поступово вийшла на рівень найбільшого виробника теплових насосів на території Чехії. Окрім чеського та словацького ринків, продукція компанії експортується до багатьох країн Європи: Німеччини, Голландії, Франції, Великобританії, Ірландії, Швейцарії, Словенії, Польщі, Румунії тощо. Давні традиції марки та більш ніж 5000 встановлених насосів є гарантією стабільності компанії та надійності її продукції.

2. Сертифікація та відзнаки.
Уся продукція компанії Master Therm складається з комплектуючих передових світових брендів та виготоляється на території Чехії. Окремі комплектуючі та продукція в цілому повністю відповідають європейським стандартам. Високий технічний рівень теплових насосів MasterTherm багато разів відзначався на престижних міжнародних ярмарках та виставках.
Теплові насоси Master Therm отримали сертифікат якості авторизованої державної випробувальної лабораторії Інституту машинобудування у Брно, що свідчить про досягнення в галузі робочих параметрів та відповідність чинному діючому стандарту CSN EN 14 511. Продукцію MasterTherm сертифіковано британським органом по сертифікації ВВА, а також було схвалено для отримання урядових дотацій при експлуатації у Великобританії, Голландії, Швейцарії та Німеччині. Окремі модельні ряди продукції було відзначено знаком якості для теплових насосів Q-Label згідно з методикою Європейської асоціації теплових насосів (ЄАТН). Виробник, компанія MasterTherm, отримала сертифікат якості відповідно до стандарту ISO 9001:2008.

3. Комфорт управління через Інтернет.
Кожний тепловий насос марки Master Therm легко підключається до Інтернету. Таким чином, користувач може управляти роботою насоса з будь-якого місця через ПК, ноутбук, смартфон, виставляючи робочі параметри. Завдяки on-line діагностиці роботи досягається простота обслуговування теплового насосу, а ряд операцій можна виконувати на відстані. Це дозволяє компанії Master Therm надавати на всі теплові насоси, підключені до Інтернету, гарантію, термін якої перевищує термін стандартної гарантії.


4. Оптимальне співвідношення ціни та якості.
На ринку представлена велика кількість теплових насосів цілого ряду виробників. Продукція Master Therm займає найвищу позицію з точки зору технічного рівня та якості. Завдяки виробництву в Чехії та сприятливим умовам, які створюють постачальники, ця продукція пропонується за значно нижчою ціною, ніж її аналоги у світі. Бюджетна цінова стратегія компанії спрямована на забезпечення мінімального зростання ціни насоса Master Therm в залежності від підвищення його потужності, що дозволяє замовникам обирати достатньо високу потужність і отримувати найбільший об'єм дешевого тепла з мінімальним залученням бівалентного (додаткового) джерела.

5. Технології.
Завдяки використанню найсучасніших технологій теплові насоси Master Therm є досить конкурентоздатними. Електричне управління розширювальним клапаном (ЕРК) суттєво підвищує фактор обігріву обладнання, забезпечує швидку оптимізацію робочого стану після запуску компресора та максимальну пристосованість системи до зміни робочих параметрів. ЕРК забезпечує захист компресора від теплового перевантаження завдяки регульованій подачі рідкого холодоагенту. На відміну від звичайних термостатичних клапанів, завдяки ЕРК можна досягти високих значень фактора обігріву за вищих температур первинного джерела та низької температури води на виході (напр. за умов A10W25). У деяких моделях насосів компанія MasterTherm пропонує управління потужністю компресора. Інверторна технологія налаштовує потужність обігріву до теплових потреб, що існують у даний момент в об'єкті, обмежує навантаження компресора під час запуску. Це значно підвищує фактор обігріву в режимі часткового навантаження, яке займає 90% опалювального сезону. Високотехнологічні можливості регулювання теплових насосів MasterTherm дозволяють вже в базовій комплектації насосів MasterTherm керувати трьома контурами опалення: нагрівом води, зокрема, тепловою дезінфекцією, або, наприклад, регулювати підігрів басейну чи сонячної системи опалення.

6. Фінансування покупки.
Теплові насоси - це інвестиції у майбутнє, екологію та можливість заощадити. Більшість фінансових консультантів не рекомендують влізати у борги через покупку побутової техніки чи відпустку. Але з тепловими насосами ситуація виглядає зовсім інакше. Завдяки роботі теплового насоса Ви заощаджуєте кошти, а економія повністю перекриває виплати по кредиту, необхідному для його придбання. Через декілька років Ви покриєте витрати на придбання насоса, і вже до кінця терміну експлуатації він буде лише економити кошти для свого власника. Забезпечити фінансування задля придбання теплового насоса можна декількома способами, найчастіше - це іпотечний кредит або кредит для переобладання отоплювальної системи вашої будівлі. Крім того, можна обрати й інші форми фінансування. Компанія Master Therm також пропонує професійне обслуговування та підтримку при забезпеченні інвестиційних коштів для індивідуальних потреб клієнта.

7. Умови гарантії та обслуговування.
Тепловий насос - це обладнання, яке купується на довгий період часу. При його купівлі ми сподіваємось, що він служитиме вам довго та надійно. Тому під час придбання такого обладнання ми зважуємо на позицію постачальника на ринку і умови, які пропонує постачальник не лише на момент купівлі продукції, але й під час її подальшого гарантійного чи післягарантійного обслуговування. Стабільна позиція на ринку, що спостерігається впродовж багатьох років, висока якість, технічний рівень власної продукції та достатня сервісна підтримка дають можливість компанії Master Therm забезпечувати умови гарантії та обслуговування, що виходять за рамки стандартних. Основний гарантійний термін становить 2 роки, а термін спеціальної продовженої гарантії - 7 років з моменту експлуатації.