Крупномасштабне використання теплових насосів

  • Значна економія енергії на промислових підприємствах
  • Відновлення відпрацьованого тепла
  • Високоефективна технологія охолодження
  • Опалення, нагріву води

Використання теплових насосів Master Therm для охолодження складної технології магнітного резонансу і гамма-ножа Лекселла в празькій лікарні «Na Homolce». Рішення поєднує пару теплових насосів вода-вода AquaMaster 180.2Z з сухим охолоджувачем і приносить суттєві переваги. Чотириступінчасте управління холодильної потужності - запорука стабільності системи, а також низьких експлуатаційних та сервісних витрат. Електронне вприскування холодоагенту значно підвищує холодильний фактор і забезпечує швидке реагування системи на зміну робочого навантаження. Результат - досягнення суттєвої експлуатаційної економії та максимальної надійності при охолодженні медичних установ.

Встановлена холодильна потужність теплових насосів:  124 кВт.
Тип теплового насоса:  повітря-вода.
Показники енергозбереження за рік порівняно зі звичайним рішенням:  162 МВтч
Фінансові заощадження за рік:   330 тис. чес. кр.
Окупність інвестицій:   5-6 р.

Управління з питань представництва інтересів держави у майнових відносинах в Остраві. Реконструкція котельні зі старого центрального опалення на опалення та підігрів води за допомогою теплових насосів повітря-вода. Чотири теплові насоси Easy  Master 752 дають загальну потужність 124 кВт за умов А7Ш35. Внутрішні елементи розміщені в котельні, зовнішні - на даху.

Встановлена потужність теплових насосів:    124 кВт
Тип теплових насосів:   повітря-вода
Показники енергозбереження за рік порівняно зі звичайним рішенням:   162 МВтч
Фінансові заощадження за рік:   330 тис чес. кр.
Окупність інвестицій:   5-6 р.

Зворотне використання низькопотенційного тепла з системи охолодження за технологією, що застосовується при тепловій обробці металів на замовлення. Тепло використовується    для опалення всього об'єкта, а також офісних приміщень, навчального центру та нагріву води.

Встановлена опалювальна потужність теплових насосів:  1270 кВт.
Тип теплових насосів:  вода-вода.
Річна економія енергії порівняно зі звичайним рішенням:  940 МВтч.
Фінансові заощадження за рік:  2400 тис. чеських крон.
Повернення інвестиції:  4 роки

Пара теплових насосів земля-вода АquaMaster 150.2Z и 90.7, включених в каскад загальною потужністю 91 кВт при умовах B0W35. Первинним джерелом тепла служать будівельні балки будівлі, що використовуються як енергоакумулятори як для опалення, так і для охолодження будинку. В період опалювального сезону залізобетонні балки охолоджуються. В режимі літнього охолодження тепло з будівлі за допомогою теплових насосів знову закачується в балки, які поступово розігріваються («заряджаються»). Система відрізняється вельми високою економією енергії та доставляє цілорічний тепловий комфорт.

Встановлена потужність теплових насосів: 91 кВт (B0W35).
Тип теплового насоса: земля-вода.
Річна кількість енергії, одержаної з балок: 250 МВт-год тепла / холоду.
Прогнозована річна економія в порівнянні з традиційним рішенням: близько 300 тис. чеських крон.

Сучасна система охолодження виробничої технології за допомогою теплових насосів вода-вода оптимізованої дії в поєднанні з сухим зовнішнім охолоджувачем з можливістю вільного охолодження. Дозволяє досягти вельми високої ефективності виробництва промислового холоду, а також зворотнє використання технологічного тепла для опалення всієї будівлі і нагріву води. Крім того, забезпечене продукування води різкого охолодження для кондиціонування всієї будівлі. Охолодження з чітко визначеним перепадом температур сприяє оптимізації виробничих процесів (хай-тек технології тонких шарів). Проект удостоєний звання «Екологічна споруда року».

Встановлена опалювальна потужність теплових насосів:  1270 кВт.
Тип теплових насосів:  вода-вода.
Річна економія енергії порівняно зі звичайним рішенням:  940 МВтч.
Річна економія грошових коштів:  2400 тис. чеських крон.
Повернення інвестиції:  4 роки