Просте управління через Інтернет за допомогою планшета чи смартфона

Переваги Інтернет-підключення:

  • Надзвичайно просте підключення теплового насоса до Інтернету
  • Зручне управління тепловим насосом і всіма контурами опалення, у тому числі контуром гарячої води
  • Дистанційний доступ за допомогою зручного інтерфейсу
  • On-line автоматичний моніторинг - повідомлення про стан несправності
  • Управління за допомогою додатків з ПК, планшетів та смартфонів
  • Жодних регулярних доплат за постійну IP адресу
  • Жодних налаштувань роутера та внутрішньої мережі

 

Протягом гарантійного терміну підключення безкоштовне.

Ви можете легко управляти тепловим насосом за допомогою цифрового дисплею pGD, розміщеного прямо на обладнанні. Основні налаштування теплового насоса та виставлення температури в окремих опалюваних зонах будинку Ви можете здійснювати також за допомогою настінних терміналів pAD. Так само, як у і випадку з телевізором, коли Вам не хочеться вставати кожного разу через необхідність змінити програму чи рівень звуку, Ви можете здійснювати налаштування усіх робочих станів обладнання, просто сидячи за своїм столом чи лежачи на дивані, за допомогою ПК, планшета, ноутбука чи смартфона. Тим більше, що до Ваших послуг компанія пропонує додатки з приємним інтерфейсом, за допомогою яких Ви можете керувати всіма трьома важливими елементами: власне тепловим насосом, температурою в приміщенні в одній чи в декількох опалювальних зонах та температуру гарячої води.
 

Нове підключення до Інтернету - СЬОГОДНІ вже без потреби у постійній IP адресі!
Нова розроблена технологія підключення теплових насосів Master Therm до Інтернету відрізняється цілим рядом значних переваг. Забудьте про те, що Вам потрібна постійна IP адреса. Після підключення мережевого кабелю Internet до комунікаційного модуля всередині теплового насоса, він автоматично підключиться до центрального серверу Master Therm.

Між сервером та тепловим насосом існуватиме постійне підключення, через регулярні проміжки часу (через кожних декілька секунд) актуальні дані найважливіших робочих режимів насоса надсилатимуться на сервер. Значення постійно зберігаються на сервері, і, таким чином, можна відслідковувати робочі параметри теплового насоса за будь-який проміжок часу.

Водночас для користувача та сервісного диспетчерського управління автоматично формуватимуться звіти про можливі несправні стани в роботі теплового насоса (автоматичне on-line диспетчерське управління).


Ви вже сьогодні можете спробувати управляти тепловим насосом зі свого планшета чи смартфона.
Додатки можна скачати на App Store або Google play (Android Market).


Після інсталяції додатка, введіть наступні дані в розділі підключення.

Ім'я: demo І Пароль: mt-demo