Сервіс та гарантії

Обов'язкові гарантійні огляди
Обов'язкові сервісні огляди теплового насосу необхідні у тому випадку, коли на дане обладнання надається продовжений гарантійний термін тривалістю 7 років з моменту введення в експлуатацію, див. Загальні умови гарантії MasterTherm. Гарантійні огляди у такому випадку проводяться після 1,3 та 5 років роботи теплового насосу. Якщо сервісний огляд не був проведений в даний період, право на продовжену гарантію анулюється.

Сервісний договір
По бажанню клієнта можна укласти довготривалий договір надання сервісних послуг для даного теплового насосу. Предметом договору є проведення контрольних та обов'язкових гарантійних оглядів, гарантійного та позагарантійного ремонту за наперед визначених умов щодо ціни та термінів.

Надання гарантій
Багаторічний досвід, власні розробки, виробництво теплових насосів та суворий відбір постачальників дозволяють компанії Master Therm надавати на свою продукцію надзвичайно вигідні умови гарантії.

Основна і продовжена гарантія
Виробник теплових насосів через підрядника надає на підключені теплові насоси основну гарантію тривалістю 2 роки або продовжену гарантію терміном 7 років після виконання умов, передбачених для отримання продовженої гарантії. Протягом гарантійного терміну виробник відшкодовує усі матеріальні, робочі та транспортні витрати, пов'язані з усуненням недоліку виробу.

Умови продовжених гарантій
Умовою для отримання продовженої гарантії є підключення теплового насосу до Інтернету, що пропонується виробником в рамках додаткового оснащення, та, водночас, регулярні гарантійні огляди теплового насосу після 1,3 та 5 років роботи. Точний текст гарантійних умов визначений у Загальних гарантійних умовах виробника теплового насосу та в Гарантійному листі на тепловий насос.