Теплові насоси Master

Теплові насоси Вох Аіг є високоефективними та економними джерелами опалення, охолодження та нагріву води.
Вох Аіг Inverter отримав відразу дві найвизначніші відзнаки - головну відзнаку Grand Prix For Arch та Золоту медаль за найкращий експонат Aqua Therm.
Тепловий насос Easy Master - це ідеальний вибір економного та екологічного джерела тепла/охолодження та нагріву гарячої води з виключним співвідношенням ціни та якості.
Ми пропонуємо новинку і представляємо зовсім нову концепцію теплових насосів для внутрішньої інсталяції.
AirMaster AKU - насос, який можна назвати вершиною інженерної думки і який протягом багатьох років займає передові позиції.
AirMaster Mini - це надзвичайно якісне джерело тепла і холоду з винятковою ефективністю та застосуванням прогресивних технологій.
Тепловий насос DirectMaster є втіленням прогресивної концепції прямого випаровування холодоагенту в земляному колекторі, і це є найдосконалішим з відомих дотепер способів отримання тепла та перепад тепла, що виділяється з землі, до опалюваного об'єкта.
Модернізоване виконання надзвичайно успішного насосу типа земля-вода (вода-вода) особливо добре підходить для застосування у поєднанні з земляним колектором.
Теплові насоси типу земля-вода (вода-вода) інверторного типу відрізняються надзвичайно високою ефективністю при опаленні та охолодженні.
AquaMaster Inverter Combi - це тепловий насос земля-вода (вода-вода) з інтегрованим баком для гарячої води з нержавіючої сталі, сонячним теплообмінником та інверторним компресором.
Модернізоване виконання надзвичайно успішного насоса типа земля-вода (вода-вода) особливо добре підходить для застосування у поєднанні з земляним колектором.
Теплові насоси типу земля-вода (вода-вода) інверторного типу відрізняються надзвичайно високою ефективністю при опаленні чи охолодженні.